~Yakusoku no basho e~

Prvé česko-slovneské Katekyo Hitman REBORN! fórum.

DomovDomov  CalendarCalendar  FAQFAQ  HľadaťHľadať  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

Share | 

Shani Dokuro

Goto down 
AutorSpráva
Shani Dokuro
Herbivore
Herbivore

Počet príspevkov : 26

OdoslaťPredmet: Shani Dokuro    Št september 09, 2010 10:01 am

Zdravim vsetkych zavyslakov na KHR :)

Volam sa Shani a anime sa do mojho zivota dostala cistou nahodou , ked som bola mala pozerala som vcielku maju , pokemonom a podobne veci a nikdy som netusila ze este niekedy v 23 rokoch svojho zivota budem zavysla na kreslenych postavickach :) avsak tento fenomem sa stal mojim zivotnym stylom :)a kedze neviem kreslit ani pisat pekne FF tak som sa rozhodla chytit moju lasku k anime /mange za cosplay

A teraz sup k KHR, toto anime ma oslovilo na adviku ked moji otaku kamarati stale hovorili o Lambovi a velmi sa mi tato kravicka zapacila Dosla som domov a zacala aktivne hladat kde si mozem toto animecko pozriet , samozrejme nasla a mesiac nic ine nerobila len zavyslacila , a chela stale viac a viac . Ako to uz mnoho ludi pisalo v KHR sa neda najst oblubena postava proste milujete kazdu chcete aby boli vsetci v poriadku a rastiete spolu s tsunou , aj ked zaciatok bol trosku pomalsi o to rychlejsi mal spad koniec kde anime skoncilo dost v divnej casti(200 ) a musela som si preto precitat mangu,lebo moja nedockavost neni zdrava A teraz sa neviem dockat co bude dalej , nuf . To asi tak isto vela z Vas pozna takze dufam ze to cakanie prezijeme spolu na forku , nez vydu dalsie casti tohoto neskutocne chytlaveho anime

Pre mna sa KHR preniesol az do realneho zivota , nakolko patrim do brnenskej vongola family kde mame uz skoro vsetkych strazcov a hlavne postavy na cosplay ( nuf len Varia nam akosi chyba :( ) . najdolezitejsie je ze to vsetci prezivame naplno s nasimi postavami a na zaklade tohoto anime som sa zblizila s neskutoce neskutocnymi ludmi ktorych mam rada a strasne my chybaju , lebo tak ako chrome aj ja nezijem s nimi , ale ked ma potrebuju vzdy som tu pre nich Len by to chelo este nejakeho mukuru co by ma ochranoval

k paringu asi tolko nejsom moc yaoi fan ale co som sa pozerala krasne vyzeraju Gokudera / Yamamoto . S normal parov Tsuna / Haru , Chrome / Mukuro , Hibari / Suzuki :D

ak by ste chceli este nieco o mne chceli vediet kludne sa pytajte :)nekusem - mozno :D

a nakoniec asi len * Voooooooooooooooooooooooooiii *

Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Sayumi
Varia officer

Počet príspevkov : 218

OdoslaťPredmet: Re: Shani Dokuro    Št september 09, 2010 7:48 pm

vítam ťa tu
veru, z postav sa obľúbená vyberá len veľmi ťažko...úžasní sú všetci do bodky :D
a to s vašou vonogola famíliu plne plne chápem :D
oh, a páči sa mi tvoj vkus na páry *_* akurat Hibari / Aldeheid vážne nemusím :D

Severe? Irrational? Extreme feelings, Agitate the simple senpai
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://butterfly-effect.blog.c
Shani Dokuro
Herbivore
Herbivore

OdoslaťPredmet: Re: Shani Dokuro    Št september 09, 2010 10:12 pm

dakujem za privitanie :):)

nuz proste ak by nejaka s tych povahovych charakterov a postav chybala nebolo by to ono ved aj taky lambo vie potesit haru svojimi cosplayami , dokonca Ganini a jeho hadky s spanerom :):) hlavne aj vedlajsie postavy su dokonalo vyberane a zboznujem ich. Proste clovek ma chut stat sa sucastov toho sveta :):)

a dakujem za pochvalu parov ten Hibari bol po pravde len for fun :):) ale tak aj tak si myslim ze by to mohol byt zaujimavy par :D ale nerada by som sa nachadzala pri ich hadke niekde v ich okoli :D :D
Návrat hore Goto down
Ayra Gokuderova Kirosaku
Reborn's student
Reborn's student

Počet príspevkov : 413

OdoslaťPredmet: Re: Shani Dokuro    Št september 09, 2010 10:47 pm

tak beriem príklad z hlavnej adminky a hovorím vitaj medzi nami

je pekné tu mať ďalšieho fanúšika *nie len fanúšika*, ktorý sa chce dostať až do hĺbky toho sveta, ktorý nám Akira vymyslela a úplne nás ním posadla :)

pretože KHR je anime, ktoré sa ti dostane do hĺbky života a už ťa nepustí to je na ňom najkrajšie
plus obľúbená postava sa tam dá veľmi zaťažko nájsť už len pre tie úžasné charaktery, ktoré sú krásne prepracované aj ak sú iba vedľajšie a chytia ťa za srdce

Zobrazit informácie o autorovi http://rei-town.blog.cz
Shani Dokuro
Herbivore
Herbivore

OdoslaťPredmet: Re: Shani Dokuro    So september 11, 2010 7:43 am

Nuf dakujem za vzatie ma medzi Vas :)
ono cim viac fanusikov jednej veci sa stretne tym je vacsia sranda a k cloveku sa dostanu informacie / obrazky /amv ktore by inak mozno ani nenasiel a to je na tom najlepsie :)

s tou postavou nuz uz som si zvykla ze ich proste milujem vsetky :) pre ich jedinecnost a to sa v ziadnom anime este u mna nestalo a ze som ich videla vela proste je to ako v zivote kazdy z nas je jedinecny a chce niekam patrit mat svoju " family " a byt pre niekoho dolezity a nepostradatelny .

jop ale este k tym parom :):) mam rada netypicke veci a celkom by som rada videla nejake FA Gokudera x Chrome ale nikde sa k tomu neviem doparat :):) je my jasne ze vsetci ju spojuju s Mukurom alebo Hibarim , ale aj tato verzia by ma celkom zaujimala, ak by ste niekto nieco nasli proosim poslat :):)
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Shani Dokuro    

Návrat hore Goto down

Shani Dokuro
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
~Yakusoku no basho e~ :: Obecne :: Predstavte sa nám-
Prejdi na: