~Yakusoku no basho e~

Prvé česko-slovneské Katekyo Hitman REBORN! fórum.

DomovDomov  CalendarCalendar  FAQFAQ  HľadaťHľadať  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

Share | 

Sora Akihiru...gatorzz...hibird...whatewa...

Goto down 
AutorSpráva
Sora Akihiru
Herbivore
Herbivore

Počet príspevkov : 23

OdoslaťPredmet: Sora Akihiru...gatorzz...hibird...whatewa...   St august 18, 2010 1:32 pm

.

Naposledy upravil Sora Akihiru dňa So september 08, 2012 7:30 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Sayumi
Varia officer

Počet príspevkov : 218

OdoslaťPredmet: Re: Sora Akihiru...gatorzz...hibird...whatewa...   St august 18, 2010 1:54 pm

Ano ano gratulujem ti, ako vždy si smi spôsobila ultimátny záchvat smiechu. Už keď som sa na dĺžku toho textu pozrela, bolo mi jansé že moja bránica neostane nepoškvrnená. :DDDDD Tvoje preslovy za to vždy stoja.

Urob juudaimemu láskavosť a sklapni s tým, že nevieš kresliť. Každý ti povie opak, čiže skúš počuvať a nebyť tak zahladená do svojho názoru -hovorátapravá-? Inak budem krutá a hodím sem link na tvoje DA aby ti všetci písali to čo som práve napísala ja D:

Anywaaaay~ vitaj *-*

Severe? Irrational? Extreme feelings, Agitate the simple senpai
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://butterfly-effect.blog.c
sanasu
Lambo
Lambo

Počet príspevkov : 52

OdoslaťPredmet: Re: Sora Akihiru...gatorzz...hibird...whatewa...   St august 18, 2010 6:35 pm

Juuj ty seš teda spisovatel. ;) Přečetla sem to celý mám u tebe cokies :D :D A k tomu kreslení.. Juuuj já to chci vidět... Sayaumi-chan prosím prosím prosím pošli link na DA
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://onepiece.4rumer.com/forum.htm
Ayra Gokuderova Kirosaku
Reborn's student
Reborn's student

Počet príspevkov : 413

OdoslaťPredmet: Re: Sora Akihiru...gatorzz...hibird...whatewa...   St august 18, 2010 6:45 pm

Ayra to má taktiež za sebou celé :D a cez Sayumin profil na DA som sa dostala aj na ten tvoj a žiadna nesebadôvera kreslíš nádherne fakt skvelé kresby :)))
a viem, že nepomáha niečo takéto počuť tiež na chválu protirečím :D :D
ale aj tak sú tie kresby nehorázne podarené

Zobrazit informácie o autorovi http://rei-town.blog.cz
Sora Akihiru
Herbivore
Herbivore

OdoslaťPredmet: Re: Sora Akihiru...gatorzz...hibird...whatewa...   St august 18, 2010 6:54 pm

sayu-
som poctena juudaime *_*
mmmh ^^; to z obrazkami hovori ta prava ^^;; mozno som v nejakom surealnom svete vedela kreslit ale byakuran ten svet znicil a tie komenty su len departovane fragmenty myslienok cestujuce cez cas a priestor...a to ti preboha bude naco?? tych par ludi co tu mas chces zabit? cen si svojich khr fans, nerob im take veci....
SaNaSu-
hovoriac o degeneracie...najprv som tvoje meno precitala ako SasuNaru....a z tymy cookiez...precitaj si text na obrazku pod textom este raz, este stale chces svoj cookie? :D ale inac clap,clap moja svalovica na prstoch ti udeluje slovnostnu medajlu za 1.miesto v sutaze "clovek-co-nema-nic-lepsie-na-robenie-nez-citat-sproste-spamy-od-tety-zofky" clap,clap
Návrat hore Goto down
Sora Akihiru
Herbivore
Herbivore

OdoslaťPredmet: Re: Sora Akihiru...gatorzz...hibird...whatewa...   St august 18, 2010 7:00 pm

ayra-
to fakt tu ludia nemaju co robit, ale tymto tempom mi skrachuje vyrobaren cookiez...takze odteraz kazdemu co to precita dam iba polovicu cookie...aj ked za to ze si prezilainvaziu skratofilnych buniek do tvojej ocnej bulvy by som ti dala dalsi cookie...
joj, tak zub za zub oko za oko, ukaz svoje obrazky >:P...
vsak tam dokopy ani nic nemam, nejaky ail 10069, real portrait sayu, a vsetko ostatne je starsie nez polroka ak ma pamet neklame (i ked ju uz davno podozrievam z podvadzania)
Návrat hore Goto down
Ayra Gokuderova Kirosaku
Reborn's student
Reborn's student

OdoslaťPredmet: Re: Sora Akihiru...gatorzz...hibird...whatewa...   St august 18, 2010 7:03 pm

Ayra nekreslí Ayra spieva :D
desne desne desne :D
a podľa mňa si Sayu nakreslila presne ako na fotkách a to mi ešte zvýšilo mienku o tvojom talente
tak tak a ja rada čítam dlhé texty takže problém to nerobí :D :D
a na výmenu z toho môže tak byť môj profil na youtube :D :D *desivý Gokuderovský profil na youtube * :D

sanasu
Lambo
Lambo

Počet príspevkov : 52

OdoslaťPredmet: Re: Sora Akihiru...gatorzz...hibird...whatewa...   St august 18, 2010 7:11 pm

Sora Akihiru napísal:
sayu-
som poctena juudaime *_*
mmmh ^^; to z obrazkami hovori ta prava ^^;; mozno som v nejakom surealnom svete vedela kreslit ale byakuran ten svet znicil a tie komenty su len departovane fragmenty myslienok cestujuce cez cas a priestor...a to ti preboha bude naco?? tych par ludi co tu mas chces zabit? cen si svojich khr fans, nerob im take veci....
SaNaSu-
hovoriac o degeneracie...najprv som tvoje meno precitala ako SasuNaru....a z tymy cookiez...precitaj si text na obrazku pod textom este raz, este stale chces svoj cookie? :D ale inac clap,clap moja svalovica na prstoch ti udeluje slovnostnu medajlu za 1.miesto v sutaze "clovek-co-nema-nic-lepsie-na-robenie-nez-citat-sproste-spamy-od-tety-zofky" clap,clap

Juuuj.. Arigatoo za medaili..Hned si jí někam dám :D Jinak já Naruto jako anime nemusim takže sem se neinspirovala SasuNaru ale zní to podobně to máš pravdu :D:D
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://onepiece.4rumer.com/forum.htm
Sora Akihiru
Herbivore
Herbivore

OdoslaťPredmet: Re: Sora Akihiru...gatorzz...hibird...whatewa...   Št august 19, 2010 11:12 pm

ayra-
joj, este lepsie :D zaspievas mi!!
obkreslovat z fotky je lachke...vsak nic netreba vymyslat iab kopirovat...a pokusat sa nenadavat ked sa lamu ceruzku alebo si stratila dalsi 3B+ ceruzku co sa mi stava periodicky kazdy krat co zacnem nieco kreslit D:< antihmotu niekde mam, ci ciernu dzuru...
lin soviet russia dlhe texty radi citaju teba o.O~~ (ignore my creepiness)
[You must be registered and logged in to see this image.]
yea gimme, gimme~
SaNaSu-
netreba, su self-destructive...nech nezostanu ziadne stopy, inac by sa o tom dozvedelo fbi o.O~ ... a cim si sa potom inspirovala?
Návrat hore Goto down
Ayra Gokuderova Kirosaku
Reborn's student
Reborn's student

OdoslaťPredmet: Re: Sora Akihiru...gatorzz...hibird...whatewa...   Pi august 20, 2010 1:33 am

dobre dobre zaspievam, ale varujem mám teď závislosť naspievavať všetky KHR songy
:D :D :D
ti pokojne pošlem aj link na profil na youtube ak ma teda schváliš na fcb :D :D
a tak mne kreslenie ľahké veru nepríde mne robilo vždy problém aj pekne a bez prešlapov vymaľovať omalovávanku takže bez sťažností mne sa tvoje kresby páčia :D :D

Sora Akihiru
Herbivore
Herbivore

OdoslaťPredmet: Re: Sora Akihiru...gatorzz...hibird...whatewa...   Pi august 20, 2010 1:45 am

jooj zaspievaj mi namimori school anthem~~ abo abo abo...eh... sakura addiction~~ abo no control *____* abo simulation *___* aaabo kufufu no fu!
blah...na fb moc nechodim...nabuduce ked tam budem addnem si ta :"DD
xDDD omalovanky sux :/ tie som nikdy nevedela a este stale nevime vyfarbit...celkovo vyfarbovat neznasam _-_
Návrat hore Goto down
Ayra Gokuderova Kirosaku
Reborn's student
Reborn's student

OdoslaťPredmet: Re: Sora Akihiru...gatorzz...hibird...whatewa...   Pi august 20, 2010 1:48 am

ja nemám rada ani kreslenie :D teda pokiaľ nie je za tému abstraktné umenie :D :D
a tak keď sa tam zastavíš pridaj si ma dobre? :D :D
a Namimori School Anthem mám naspievané tam aj keď to vyznie podivne :D a Kufufu no fu :D po tom už som pokukovala, že si to vyberiem za obeť hneď po burning player , ktoré plánujem spievať teď :D :D
a no control taktiež môžem skúsiť a sakura addction :D :D ďalšia možno naspievam všetko čo príde návrhy otvorene príjmam lebo mne dochádza čo spievať a kým mám čo komu venovať spev ide lepšie :D :D :D :D

Sayumi
Varia officer

Počet príspevkov : 218

OdoslaťPredmet: Re: Sora Akihiru...gatorzz...hibird...whatewa...   Pi august 20, 2010 1:49 am

to som jedná čo vyfarbovanie miluje? T_T" ach jo :D

Severe? Irrational? Extreme feelings, Agitate the simple senpai
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://butterfly-effect.blog.c
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Sora Akihiru...gatorzz...hibird...whatewa...   

Návrat hore Goto down

Sora Akihiru...gatorzz...hibird...whatewa...
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
~Yakusoku no basho e~ :: Obecne :: Predstavte sa nám-
Prejdi na: