~Yakusoku no basho e~

Prvé česko-slovneské Katekyo Hitman REBORN! fórum.

DomovDomov  CalendarCalendar  FAQFAQ  HľadaťHľadať  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

Share | 

*Odkašlání* Hayatella je přítomna (:D)

Goto down 
AutorSpráva
Hayatella
Herbivore
Herbivore

Počet príspevkov : 20

OdoslaťPredmet: *Odkašlání* Hayatella je přítomna (:D)   Št február 17, 2011 8:35 pm

Zdravím, já jsem Hayatella... nebo spíš Kee (Ale to není tak KHR :D)
Napadena virem KHR jsem byla zcela nevědomky a to, když jsem narazila na Bellovi FA. A tak jsem googlila a googlila... mám za sebou celé anime a hodlám se vrhnout i na mangu. *Yay*
Na tomhle anime asi žeru skvělé postavy a soundtrack. (Taky opravdu originální jména xD)
Nejoblíbenější charaktery: Gokudera (Tady se omlouvám Ayra~chan, nechci líst do zelí, ale on je prostě skvělej :D), Squalo, Bell a Fran, Xanxus (To už je snad celá Varie, ne?) a Byakuran :3
Ženy mi tam nevadí pouze čtyři: Bianchi, Lal, Mammon a Tsunova máma :D
Jinak mám ráda Kuroshitsuji, 07Ghost, xxxHolic, Bakuman... A ráda kreslím a píšu.
Když už jsme u toho psaní... yaoi ovládlo i mě. *Bell x Hayato!*
A u takového toho neotakuického zvyku... Mám ráda baseball ^^
...A doufám, že nejsem jediná, které Lussuria připomíná Grella :D :D

Toť vše k mé maličkosti. Třeba se uvidíme na nějakém conu :)
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Luck Dem
Herbivore
Herbivore

Počet príspevkov : 29

OdoslaťPredmet: Re: *Odkašlání* Hayatella je přítomna (:D)   Pi február 18, 2011 4:25 am

Zdravím! Vítej mezi náma! Další fanoušek Hayata? Ooh, snad Ayra odpustí
Ráda píšeš? Že by nějaké fan fikce? Už dlouho jsem celkem uvažoval, že by nebylo na škodu tu něco takového zřídit, alespoň by to tu trochu ožilo a několik "maniaků" by mělo co na práci Zatím ale není moc ldí, co by psalo FF na KHR, takže jestli jsi první, ihned se hlas! Jinak trochu sdílím oblíbené díla...HOLiC patří k jedním z mých více oblíbených.
Odkud jsi? Moc lidí na fóru není zrovna z Čech, takže jsme malá nepočetná skupinka, která občas hledá další zabloudilé duše, kteří by se mohli občas přátelsky navštívit Každopádně vítej! ^^

Hayatella
Herbivore
Herbivore

OdoslaťPredmet: Re: *Odkašlání* Hayatella je přítomna (:D)   So február 19, 2011 12:27 pm

Yop ^^ Píšu ráda... povídky na KHR jsou pro mě stále trochu novějším tématem, ale rozhodně bych se zapojila
_A má duše bloudí v Brně, kde ta tvá? o.O

Návrat hore Goto down
Luck Dem
Herbivore
Herbivore

Počet príspevkov : 29

OdoslaťPredmet: Re: *Odkašlání* Hayatella je přítomna (:D)   So február 19, 2011 1:41 pm

Brno není zas tak daleko. Já jsem kousek od Ostravy.
No to jsem rád, taky něco málo píšu, kdybys chtěla a měla čas, klidně sem něco postni, rád si to přečtu (A určitě nejenom já x_o) Co píšeš tak nejčastěji? Ještě nikde jsem třeba nenarazil na povídku Kuroshitsuji nebo HOLiCa, což by bylo mile překvapující

Hayatella
Herbivore
Herbivore

OdoslaťPredmet: Re: *Odkašlání* Hayatella je přítomna (:D)   So február 19, 2011 2:28 pm

Ostrava, no to není tak daleko :)
_Vážně jsi nenarazil na Kuroshitsuji povídky? o.O Já jich už pár viděla, jen se hůř hledají. Ale pravda, napsat něco na Holica je výzva :) Zkusím ...
_Nejčastěji? To je těžké o.O ale asi si nejčastěji půjčuji postavy z Naruta, s tím, že jsou silně OOC :D Ale už se tohohle zlozvyku chci zbavit -.-"
_Tak až budu s něčím spokojena, tak to tedy zkusím postnout
Návrat hore Goto down
Ayra Gokuderova Kirosaku
Reborn's student
Reborn's student

Počet príspevkov : 413

OdoslaťPredmet: Re: *Odkašlání* Hayatella je přítomna (:D)   Ne február 20, 2011 11:31 am

Ja ti to skúsim nejako odpustiť predsa viem aká je Hayato úžasná postava a nedá sa neobľúbiť *ale už sme tu mali aj človeka, ktorý ho nemal rád- čo úprimne absolútne nechápem :D :D *
čiže každopádne vitaj u nás ako nový člen a verím, že sa to tu vďaka tebe aspoň trocha rozbehne :)
pretože je od nás nepekné zanedbávať fórum. Mimochodom obľúbené postavy by som povedala , že nejako tak zdielame aj keď ja ich mám rada všetkých len to delím štýlom
Postavy, ktorých sa Ayra bojí a ktorých sa Ayra nebojí :D
a yay tie tvoje obľúbené anime! xxxHolic! Bakuman! si môj človek :)
mimochodom len tak pre zaujímavosť...v Brne som včera bola asi hodinu keď som čakala kým sa autobus znova vydá na cestu....to bolo len pre zaujímavosť :)
a poviedky by si rozhodne postnúť mala tiež si ich rada prečítam....ja taktiež píšem...ale spoluautorské...a tie je lepšie nezverejňovať :D :D

v každom prípade vitaj :)

Zobrazit informácie o autorovi http://rei-town.blog.cz
Hayatella
Herbivore
Herbivore

OdoslaťPredmet: Re: *Odkašlání* Hayatella je přítomna (:D)   Ne február 20, 2011 5:34 pm

Člověk, co nemá rád Goku~chana? o.O *Chystá si mučící náčinní* Kde? o.O"
_Hodinu? Tos' asi nestihla vidět náš úžasný "orloj", co? :D A odkud kam jsi jela?
_Já jsem právě měla jednu dobu podezření, že jsem od tebe něco četla o.O :D *Země volá...*
_A děkuju za přivítání
Návrat hore Goto down
Ayra Gokuderova Kirosaku
Reborn's student
Reborn's student

OdoslaťPredmet: Re: *Odkašlání* Hayatella je přítomna (:D)   Ne február 20, 2011 6:23 pm

Tiež sa čudujem, ale mučiť tých ľudí predsa nebudeme......aj keď :D by sa nad tým dalo pouvažovať *v očiach jej zablikne vnútorná časť diabla*
-a nestihla som tam práve nič iné než....než...sedieť na stanici a premázavať si sms-ky :D ehm logické zabíjanie času viem, ale vonku bola desná zima :D
a išla som z českých budejovic naspäť k sebe do žiliny
a tak je možné, že si odomňa niečo čítala....ale tak uvažujem...že som akurát tak zverejňovala ku KHR jednu jednorázovku na Juudaimeho a Gokuderu.

Hayatella
Herbivore
Herbivore

OdoslaťPredmet: Re: *Odkašlání* Hayatella je přítomna (:D)   Ne február 20, 2011 8:25 pm

Pravda, víc Hayata pro nás :D :D :D
_Žilina, Žilina... jestli já tam nebyla o.O
_Je to možné, že právě to jsem četla :D ale já si vzpomínám už jen matně -.-" *Přečetla toho tolik, že už v tom má guláš*
Návrat hore Goto down
Ayra Gokuderova Kirosaku
Reborn's student
Reborn's student

OdoslaťPredmet: Re: *Odkašlání* Hayatella je přítomna (:D)   Ne február 20, 2011 8:29 pm

tomu sa hovorí logické zmýšľanie fanyniek :D asi toľko k tomu :D
a Žilina no...nie je nič výnimočné , čím by si si ju zapamätala keby si tu bola so don´t worry :)
a tak ak pri tom bolo meno Ayra...tak to bolo odomňa lebo potom ako som stalkovala po nete som našla už len jednu Ayru...a tá je cosplayerka odniekiaľ neviem kde :D

Hayatella
Herbivore
Herbivore

OdoslaťPredmet: Re: *Odkašlání* Hayatella je přítomna (:D)   Po február 21, 2011 8:17 pm

Logické myšlení fanynek :D pěkně řečeno :)
_Nojo, obávám se, že my jezdíme spíš Senec, Bratislava a tak :D Ale stejně mi to něco říká... Kdo ví o.O
_Já už nevím, já ztratila naději, že se v tom vyznám :D Takže to můžeš zachránit jedině tím, že něco napíšeš a šoupneš to sem :P Btw. Yaoi/SA KHR pár máš jaký oblíbený?
Návrat hore Goto down
Ayra Gokuderova Kirosaku
Reborn's student
Reborn's student

OdoslaťPredmet: Re: *Odkašlání* Hayatella je přítomna (:D)   Po február 21, 2011 8:23 pm

ale myslím, že niečo ako logické zmýšľanie fanyniek neexistuje sú až moc zaslepené :D :D
a vyzerajú pritom nejako takto :
ehm asi toľko k tomu
a čo sa toho týka tak v Bratislave som často aj ja * a býva tam veľká časť aktívnych alebo bývalo aktívnych členov tohto fóra* :D
a tá jednorázovka bola o tom ako si hayato vyčítal Juudaimeho smrť a chodil mu na hrob a vlastne si ju ani nepamätám, ale možno začnem písať viac khr jednorázoviek *ešte nech je viac voľných hodín v škole :D *
ehm obľúbené páry? bude nadlho aby som všetko vypisovala ale tak
8059, 5927, 8018, D18, XS, 80S/S80 to sú tie zvyčajné
a z nezvyčajnejších ešte také D59 alebo DS a ešte som nenašla, ale pozdáva sa mi myšlienka S59

Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: *Odkašlání* Hayatella je přítomna (:D)   

Návrat hore Goto down

*Odkašlání* Hayatella je přítomna (:D)
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
~Yakusoku no basho e~ :: Obecne :: Predstavte sa nám-
Prejdi na: